ООО Транс-Сервіс-1 

Львов

Сферы деятельности

Перевозки, логистика, склад, ВЭД

Я хочу тут работать
×

ООО Транс-Сервіс-1 

ТзОВ «Транс-Сервіс-1» - транспортна компанія, заснована в 2003 р. для перевезення наливних, сипучих і штучних вантажів спеціалізованими автоцистернами, самоскидами та тентовими напівпричепами. Підприємство перевозить вантажі по Україні та в міжнародному сполученні, а також використовуючи танк-контейнера здійснює мультимодальні перевезення.

За короткий проміжок часу компанія стала лідером транспортних перевезень на території України, а згодом – перевезень по країнах Європи та СНД. Висока якість послуг, надійність, відповідальність, наявність GPS на автомобілях,що дає можливість замовнику завжди контролювати місцезнаходження вантажу – все це є гарантом збереження якості вантажу, який ми перевозимо.

Наша компанія, для надання транспортних послуг, використовує власні транспортні засоби, кількість яких в автопарку постійно зростає.

База СТО ТзОВ «Транс-Сервіс-1» знаходиться в місті Львові, де висококваліфіковані фахівці регулярно проводять ремонт, профілактичний техогляд, діагностику, мийку діючого автотранспорту.

На кільцевій дорозі міста Львова компанія «Транс-Сервіс-1» побудувала нову спеціалізовану СТО для вантажних автомобілів на 18 постів обслуговування автопоїздів з ділянкою мийки та шиномонтажу. Станція оснащена сучасним обладнанням для ремонту, обслуговування і діагностики вантажних автомашин та напівпричепів.

Враховуючи багаторічний досвід нашої компанії та чітку налагодженість в усіх аспектах перевезення, сміливо можна стверджувати, що наша компанія займає одне з перших місць у цій галузі.

«Транс-Сервіс-1» - Ваш надійний партнер, який гарантує високу якість сервісу і найкоротші терміни доставки!